Agisoft Resmi distribütörü

Hakkımızda

              Enerji yatırımları, harita, inşaat, kamulaştırma ve imar planı konularında hizmet vermek amacıyla 2002 yılında kurulan grubumuz size enerji sektörünün yatırım sürecinde yer alan mühendislik hizmetleriyle de kurumsal çözümler sağlamaktadır.
              Piri Reis Grup’un bünyesinde yer alan firmalar ve çözüm ortaklarımız, enerji projelerinin yatırım sürecinin ihtiyaç duyulan her aşamasında hizmet vermektedir.

Bugüne kadar resmi kurum ve kuruluşların düzenlemiş olduğu ihaleli işleri ve özel
sektöre ait projeleri hem zamanında hem de planlanan bütçeye uygun olarak tamamlamanın haklı gururunu yaşamaktayız.
Tamamlamış olduğumuz projelerimizde firmamızla ilgili yapılan olumlu değerlendirmeler, yeni başlayacağımız projelerde bize cesaret ve yön vermektedir.                 Çözüm ortağımız olan firmalarla birlikte yürüttüğümüz başarılı projelerle; saygın ve güvenilir bir şirket olma yolunda emin adımlarla ilerlediğimize inanıyoruz.
              Hızla gelişen enerji sektöründe yürüttüğümüz projelerimizde güncel teknolojiyi de başarılı bir şekilde kullandığımıza inanmaktayız.
             Kalite politikamız, rekabetçi piyasa şartlarında taahhütlerimizi mümkün olan en optimum maliyette tamamlamak, işveren beklentilerini eksiksiz karşılamak ve sunduğumuz hizmetleri en üst kaliteye taşımaktır.

Açıldık

Yeni web Sitemize Hoşgeldiniz

Piri Reis Grup